Fotky & Vybavení


Proč právě náš apartmán?

Pokud hledáte individuální ubytování bez ruchu hotelového provozu, pak jste u nás správně. Prostorný mezonetový apartmán jsme zřídili v podkrovním patře našeho kompletně renovovaného rodinného domku z roku 1932. Leží na kopci ve vilové čtvrti Zlín-Nivy, odkud je to do centra 10 minut pěšky. Můžete využívat i naší zahrady, z níž je nádherný výhled na město.

Apartment in Zlín - pohled z ulice Apartment in Zlín - pohled ze zahrady Apartment in Zlín - Užijte si naši zahradu. Apartment in Zlín - Dobré ráno, Zlíne!

Kuchyň s jídelním koutem

Kuchyň s jídelním koutem je prostorná a je kompletně vybavená nádobím a veškerým inventářem včetně varné konvice, Nespresso i běžného kávovaru, mikrovlnné trouby, toastovače a lednice s minibarem.

Apartment in Zlín - Vzhůru do vaření! Apartment in Zlín - Jídelní kout. Apartment in Zlín - Stolečku, prostři se... Apartment in Zlín - Kousek rodinné historie...

Obývací pokoj s balkónem

Prostorný obývací pokoj s balkónem nabízí nádherný výhled na Zlín, spolu s posezením u krbových kamen. Na zpříjemnění chladnějších dní slouží satelitní televize, sbírka DVD filmů, knihovna, společenské hry a hračky pro děti.

Apartment in Zlín - Zlín jako na dlani. Apartment in Zlín - To jsou panoramata! Apartment in Zlín - Nesčetně programů a DVD filmy, kdyby pršelo. Apartment in Zlín - Knihy, knihy, knihy... A časopisy.

Ložnice

Ložnice směřuje do zahrady a je vybavena manželskou postelí. V podkroví se nachází další dvě oddělená lůžka a pohodlné posezení ke čtení. Pro případného pátého hosta je k dispozici rozkládácí pohovka v obývacím pokoji.

Apartment in Zlín - Sladké sny! Apartment in Zlín - Místa na šaty je dost... Apartment in Zlín - Čtení bez hranic. Apartment in Zlín - Spaní nahoře v podkroví.

Koupelna

Koupelna má vanu, sprchový kout, automatickou pračku a fén. Vedle koupelny se nachází záchod.

Apartment in Zlín - Kdo je na tomto světě nejkrásnější? Apartment in Zlín - Vana i sprchový kout. Apartment in Zlín - Praní není zahrnuto v ceně. Apartment in Zlín - Relax.
Wi-fi zdarma
Parkování u objektu
Sociální zařízení
Děti vítány
Domácí mazlíčci zakázáni
Bez stravování
Zákaz kouření