Kam na jídlo
Králova vila

Čepkovská 1792

Nejlepší palačinky ve městě s (16 druhů sladkých a 11 slaných palačinek!) v krásné prvorepublikové vile se zahradou a zahradním altánkem na nábřeží řeky Dřevnice. Původně čistě palačinková restaurace má nyní kompletní jídelníček, včetně pestré nabídky snídaní, salátů, minutek i těstovin. 10 minut pěšky od nás. Z kopce.

www.kralovavila.cz


Café Archa

Tř. Tomáše Bati 190

Vídeň ve Zlíně. Kavárna se spoustou fotografií Vídeňského dramatika Thomase Bernharda, výborná káva a zákusky. Místo, kde se člověk může nerušeně pohroužit do četby novin.

www.nakladatelstviarcha.czSushi Miomi

Jana Antonína Bati 12

Nejlepší suši ve městě, kvalitou naprosto srovnatelné s Vídní či New Yorkem. V areálu bývalé Baťovy továrny, trochu studený interiér, kvůli vyšší cenové hladině spíše méně hostů. Pokud ale máte nepřekonatelnou chuť na suši, jste zde správně.

www.sushi-miomi.cz


Restaurace 9evítka

nám. Práce 1099

Nejlepší steak ve městě, srovnatelný s Londýnem. Různé druhy piva, poctivý a široký jídelní lístek, optimální pro masové labužníky. Velký krb uprostřed, bowling v hale naproti. V bývalé Baťově Tržnici.

www.9evitka.czPotrefená husa

Tř. Tomáše Bati 201 (přímo v centru)

Patří do řetězce restaurací pivovaru Staropramen. Mnoho druhů čepovaného piva a velký výběr láhvových piv, vydatné jídlo… Franšízový koncept s úspěchem exportovaný i na Slovensko. Nutno rezervovat, neb ve Zlíně velmi populární. Jen pár metrů od Café Archa.

www.potrefenahusa.cz


Tam tam

Obchodní centrum Zlaté jablko

Velmi dobrý poměr kvalita-cena, příjemný a nenásilný interiér. Široká nabídka jídel a nápojů, kompetentní a profesionální obsluha. Zlíňáky hojně navštěvováno. Nachází se v OC Zlaté jablko, takže se dá spojit s návštěvou kina či nakupováním.

www.tamtam-restaurant.czChelsea pub

Lešetín I/674

English pub ve Zlíně. Čepují zde: Staropramen, Kelt, Hoegaarden, Stella Artois, Amstel.

www.chelseapub.cz


Hospůdka U Kovárny

Lešetín I / 610

První nekuřácká restaurace ve Zlíně. Útulná hospůdka se zahrádkou, kde se pořádají také koncerty.

www.ukovarny.cz
Wi-fi zdarma
Parkování u objektu
Sociální zařízení
Děti vítány
Domácí mazlíčci zakázáni
Bez stravování
Zákaz kouření