Sportovní vyžití

Ve Zlíně může návštěvník holdovat veškerým druhům sportu, od tenisu, squashe, plavání, jízdy na horském kole po túry v zalesněných okolních kopcích Zlína, inline bruslení, jízdu na kole, lyžování...
Lázně Zlín

Hradská 888

Kryté bazény 50m a 25m, venkovní bazén 50m, dětský bazén. Absolutní čistota a téměř žádní lidé. Takže máte skoro pokaždé 50m plaveckou dráhu sami pro sebe, což je v Evropě unikum.

www.laznezlin.cz


Inline bruslení a cyklostezky

Ve Zlíně a okolí je spousta cyklostezek vhodných jak pro jízdu na kole, tak i pro inline bruslení. Jedna z nejhezčích vede kolem Baťova kanálu, další je u tenisových kurtů nedaleko od apartmánu, hezká je také kolem Luhačovické přehrady.

www.inline-online.czTenisové kurty Zlín-Vršava

Sokolská 5369

15 venkovních dvorců s povrchem antuka, 2 dvorce na minitenis,1 multifunkční hřiště s umělým povrchem, odrazová zeď, 4 dvorce v tenisové hale.

www.tkskzlin.cz


Lezecké centrum Vertikon

K Pasekám 7001

Tady můžete lozit po stěnách, jak je libo. Vše potřebné k vypůjčení na místě.

www.vertikon-singingrock.czLanové centrum C.V.A.K.

Mladcová, Vinohrádek 568

Mezi nebem a zemí – lanové centrum ve Zlíně-Mladcové má malé překážky „pro zahřátí“, 14 jednotlivých překážek ve výšce 6-10 metrů, 6 týmových překážek ve výši 8-10 metrů a seskok. Horolezecká stěna je vysoká 10 metrů. Asistují certifikovaní horolezci.

www.cvakzlin.cz


Golf Club Lázně Kostelec

Kostelec 493

Golfový areál nabízí hřiště s devíti jamkami, nový driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

www.gclk.czAeroklub Kunovice

Letecká 1383, Kunovice

V leteckém centru může návštěvník buď obdivovat staré exponáty (letadla značky MIG, Iljušin, stará OK-letadla...) nebo sám vzlétnout...

www.lkku.cz
Wi-fi zdarma
Parkování u objektu
Sociální zařízení
Děti vítány
Domácí mazlíčci zakázáni
Bez stravování
Zákaz kouření